Hyundai Wings For Life-ის პარტნიორია.
ჰიუნდაი განაგრძნობს მსოფლიოს ყველაზე მასშტაბური საქველმოქმედო რბენის მხარდაჭერას და წელსაც Wings For Life-ის ოფიციალური პარტნიორია. უნიკალური საქველმოქმედო გარბენი 6 კონტინენტზე ერთსა და იმავე დროს ერთი მიზნით გაიმართება –  გახდეს ზურგის ტვინის დაზიანება განკურნებადი.
სიახლეა ღონისძიების გამართვის პროცესში – 2022 წლის რბენა ამჯერად აპლიკაციით გაიმართება და ჰიუნდაი ტუსანი ვირტუალური ფინიშის მანქანის როლს მოირგებს. თითოეულ მონაწილეს შესაძლებლობა ექნება სასურველ მარშუტზე ირბინოს ან შემოგვიერთდეს დინამო არენაზე.
​Wings For Life-ის მსოფლიო რბენაში მონაწილეობა შეუძლია ყველას – 18 წლის ზევით ეტლით მოსარგებლეს, სპორტსმენსა თუ მოყვარულს, როგორც ინდივიდუალურად, ასევე ორგანიზაციის სახელით.
სირბილი დაიწყება 8 მაისს, ზუსტად 15:00 საათზე. მონაწილეებს აპლიკაცია დააკავშირებს ერთმანეთთან.ის ხმოვანი შეტყობინებით აცნობებს მორბენალს, თუ სად იმყოფება ვირტუალური ფინიშის მანქანა და როდის დაეწევა ის მას. მონაწილის გავლილი მანძილი გლობალურ სიაში აღირიცხება და დღის ბოლოს, მსოფლიო გამარჯვებულიც გამოვლინდება.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად და რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ Wings For Life-ის ოფიციალურ ვებ-გვერდს:  Wings For Life

Hyundai is a partner of Wings For Life
Hyundai continues to support the world’s most extensive charity run and is once again the official partner of Wings For Life this year. The unique charity run will be held simultaneously on six continents and has one goal: to make spinal cord injury curable.
There’s a new feature in the event process—the 2022 run will be held via an app this time, and the Hyundai Tucson will act as a virtual finish line car. Each participant will have the opportunity to run on their desired route or join us at Dinamo Arena.
Anyone over 18, wheelchair users, athletes, or amateurs can participate in the Wings For Life World Run, both individually and on behalf of an organization.
The run will start on May 8th at precisely 15:00. The app will connect participants. It will notify runners via voice message about the location of the virtual finish line car and when it will catch up to them. The distance covered by each participant will be recorded in a global list, and at the end of the day, a world winner will be announced.
For additional information and registration, visit the official Wings For Life website: Wings For Life.